Loading

Pół roku temu moja dawna przyjaciółka z lat szkolnych wysłała mi zaproszenie na swój ślub. Byłam wniebowzięta ponieważ dawno się z nią nie widziałam i często nawet zastanawiałam co u niej słychać, ale też naprawdę nie pamiętam kiedy byłam ostatnio na weselu. Znając dobrze Kaskę wiedziałam, że przygotuje coś oryginalnego, ale nie spodziewałam się aż takich fajerwerków i to dosłownie!

Przepiękny pokaz pirotechniczny na weselu

pokazy pirotechniczne weseleKilka lat temu z racji tego, że wyjechałam za granicę potraciłam niestety kontakty z moimi przyjaciółmi z Polski z którymi trzymałam się blisko jeszcze od czasów szkolnych. Co prawda pisaliśmy czasami do siebie online, jednak to już nie było to samo i chcąc nie chcąc kontakt nam się urwał. Było mi zatem niezwykle miło widząc zaproszenie na ślub od mojej niegdyś najlepszej przyjaciółki Kasi. Od razu wówczas do niej napisałam pytając, czemu nic mi nie powiedziała, ale dowiedziałam się tylko, że dla wszystkich była to ogromna niespodzianka! Znając dobrze Kasię wiedziałam, że wesele okaże się niezapomniane i tak też zresztą było. Zabawa niesamowita i równie niesamowitymi osobami, jednak to, co najbardziej mi utknęło w głowie to cudowne pokazy pirotechniczne wesele jest idealnym momentem do tego, aby zorganizować taki pokaz, lecz jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam czegoś tak romantycznego ponieważ sztuczne ognie miały głównie kolory złote i czerwone i w dodatku strzelały w rytm muzyki.

Cały pokaz był fenomenalny i kiedy się zakończył wszyscy goście głośno klaskali i wiwatowali. Ja jednak zauważyłam w tym pokazie coś, co bardzo mnie zainteresowało, a mianowicie pośród tych złoto czerwonych błysków od czasu do czasu przewijały się również niebieskie. Od razu po pokazie zapytałam Kasię wprost i tak, jak przypuszczałam, moja przyjaciółka spodziewała się synka! 

Top