Loading

Coraz częściej, zamiast tradycyjnych bukietów kwiatów, wręcza się parze młodej z okazji ślubu inne upominki. Niekiedy młodzi sami o to proszę, gdyż kwiaty, choć bardzo piękne i ozdobne, szybko usychają i tracą swoje walory estetyczne. Czasem warto podarować coś, co przyda się przez dłuższy czas i będzie bardziej praktyczne.

Pomysły na upominki ślubne dla pary młodej

co na ślub zamiast kwiatówPomysłów na prezent ślubny, który możemy wręczyć parze młodej zamiast tradycyjnych kwiatów, jest bardzo wiele. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest zakup kuponów na jakąś loterię. To świetna myśl, gdyż dzięki naszym liczbom para młoda ma szansę wygrać niemałe pieniądze, które z pewnością przydałyby się jej na nowej drodze życia. Ciekawe podarunki to też wszelkiego rodzaju zdrapki, które przy okazji zapewnią wiele zabawy przy ich zdrapywaniu. Próbując odpowiedzieć sobie na pytanie co na ślub zamiast kwiatów ciętych, możemy dojść do wniosku, że dużo lepszym rozwiązaniem będzie zakup roślin doniczkowych. Posłużą one do ozdobienia mieszkania, będą rosnąć przez bardzo długi czas oraz przypominać o miłych chwilach z wesela i ślubu. Popularne upominki to też dobre alkohole, takie jak wino czy whisky. Wręczyć można także słodycze. To prezenty uniwersalne, które ucieszą każdego i z pewnością się przydadzą. Miłośnicy książek z pewnością ucieszą się z nowej lektury. To także jeden z najlepszych pomysłów na prezent zamiast kwiatów. Praktyczne drobiazgi, takie jak ręczniki czy obrusy, to także rzecz, którą młodzi z pewnością wykorzystają.

Kwiaty na ślub powoli wychodzą z mody. Aktualnie dużo częściej pary młode wolą otrzymać inne upominki zamiast kwiatów, ze względu na to, że są one bardziej praktyczne i przydatne. Istnieje wiele ciekawych pomysłów na taki drobny upominek, wystarczy odrobina kreatywności lub dobrego internetowego źródła.

Top