Loading

Prywatny dom seniora prowadziłem od dwunastu lat. Zatrudniałem wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafili zadbać o potrzeby moich podopiecznych. Mój dom cieszył się dobrą sławą i starsi ludzie bardzo chcieli u mnie zamieszkać. Koszt pobytu nie był wygórowany i to było sporą zaletą.

Dom seniora z drewnianymi drzwiami zewnętrznymi 

drzwi zewnętrzne drewnianeOstatnio mieszkańcy zaczęli skarżyć się na drzwi zewnętrzne, ponieważ otwieranie ich sprawiało im dość sporo trudności. Byli to schorowani ludzie, którzy nie mieli już tyle siły co niegdyś. Zdecydowałem się od razu na zmiany, ponieważ musiałem im ułatwić życie w moim domu seniora i postawiłem na drzwi zewnętrzne drewniane, ponieważ były lekkie i każdy z łatwością mógł je otworzyć. Na dodatek drzwi były solidne i w pełni bezpieczne. Zamówienie złożyłem w firmie, z którą współpracowałem od wielu lat. Zaoferowano mi nowoczesne drzwi z drewna, które posiadały dodatkowe zabezpieczenia. Kupiłem te drzwi i od razu zleciłem ich montaż. Pracownik tej firmy pojawił się natychmiast. Właścicielowi firmy zaznaczyłem jak ważny jest montaż nowych drzwi zewnętrznych i moja prośba została potraktowana bardzo poważnie. Dlatego doceniałem tę współpracę i zawsze byłem z niej zadowolony. Mieszkańcy domu seniora ucieszyli się z tych zmian i po czasie przyznali, że wychodzenie na zewnątrz już nie sprawia im żadnych trudności. Drzwi faktycznie były lżejsze i prezentowały się przy tym estetycznie, więc również ja na tym zyskałem. Ta zmiana była zdecydowanie potrzebna. 

Po wakacjach rozbudowałem dom seniora i dzięki temu mogłem przyjąć jeszcze więcej osób pod swoją opiekę. Budynek był bardzo nowoczesny i gwarantował wszelkie udogodnienia wszystkim jego mieszkańcom. Był to najlepszy dom seniora w całym województwie. 

Top