Loading

W zeszłym roku latem postanowiliśmy całą rodziną wybrać się na wycieczkę do Warszawy. Nasze dzieciaki jeszcze nigdy tam nie był, dlatego chcieliśmy pokazać im Pałac Kultury i Nauki oraz Krakowskie Przedmieście. Jednak nikt się nie spodziewał, że po drodze pojawią się problemy z samochodem. Jakieś 30 km pod Warszawą zaczęło szwankować nam wspomaganie kierownicy, okazało się, że to wina pompy i szybko trzeba było dzwonić po specjalistów.

Profesjonalna regeneracja pompy przez warszawski warsztat

regeneracja pompy wspomagania - warszawaW przeciągu niecałej godziny dojechał do nas pracownik warsztatu, który na lawecie miał auto zastępcze. Bardzo nas to ucieszyło, ponieważ sami nie mieliśmy pojęcia jak przedostać się do centrum Warszawy, w dodatku z naszymi bagażami. Szybko się przepakowaliśmy, nasz samochód został załadowany na lawetę i pojechaliśmy za nim. W warsztacie rzeczywiście potwierdzono diagnozę, wysiadła nam pompa. Mąż wiedział jednak, że jeśli ma zostać wykonana regeneracja pompy wspomagania – warszawa jest do tego najlepszym miejscem. Powierzył więc samochód w ręce profesjonalistów, a my udaliśmy się do hotelu i na dalsze zwiedzanie. W niedzielę nasz pojazd był gotowy do drogi. Mechanicy świetnie wykonali swoją pracę, było widać, że mają fachową wiedzę na ten temat. Pompa została zregenerowana i wspomaganie znowu zaczęło działać. Bardzo nas zaskoczył szybki czas pracy, ale nie ukrywamy, że byliśmy zadowoleni.

Na trasie do domu nie napotkaliśmy już żadnych problemów z kierowaniem. Wszystkie manewry mąż wykonywał swobodnie nie wkładając w nie prawie wcale siły. Wiedział, że praca została wykonana profesjonalnie z wykorzystaniem specjalnych maszyn i na pewno przez jakiś czas będzie mógł jeszcze pojeździć na zregenerowanej pompie. Także można powiedzieć, że wycieczka do Warszawy była pełna przygód.

Top