Loading

Ostatnio do naszego miasta przyjechał cyrk. Dawno nie byłam, a i moje dzieciaki również chciały iść, więc wybraliśmy się całą rodziną na wspólny wypad i zabawę w cyrku. Ja szczególnie czekałam na występy akrobatów, jednak moje dzieciaki chciały zobaczyć jedynie klaunów.

Balony do modelowania – jednak z atrakcji w cyrku

balony do modelowaniaW końcu się doczekały. Było ich trzech i mieli balony do modelowania do zabawiania publiczności, a w szczególności dzieci. Moim maluchom bardzo się podobał ten występ, to co powstawało niby z prostego lecz długiego balona. Oprócz standardowych pudelków, były to istne dzieła sztuki, które powstawały z wielu kolorowych balonów. Wśród nich były to postacie z bajek, ja na przykład Król Julian czy Olaf. Oczywiście po występie moje dzieciaki już zaczynały marudzić, że też chcą takie balony do modelowania. Powiedziałam, żeby poczekali do końca występów cyrkowych i zobaczymy co da się zrobić. Liczyłam, że nie będzie żadnych miejsc, gdzie można kupić takie balony. Jednak już podczas wychodzenia zauważyłam stragan gdzie były same balony w tym balony do modelowania. Nie miałam wyjścia i musiałam im kupić. Oczywiście na jednym balonie się nie skończyło i musiałam dla każdego kupić po dwa.

Już w samochodzie dzieciaki zaczynały tworzyć rożne rzeczy z tych balonów. Jednak nie szło im to tak dobrze jak klaunom w cyrku. W domu pokazałam im filmiki w Internecie jak tworzyć zwierzaki z balonów i ich twory zaczynały mieć ręce i nogi. Bardzo im się podobała ta zabawa i nawet cieszę się, że kupiłam im te balony do modelowania.

Więcej: balony do modelowania

Top