Loading

Jak wiele innych osób, które napisały maturę już w maju mogłam cieszyć się wakacjami. Oczywiście, odpoczynek jest każdemu potrzebny, więc dałam sobie miesiąc wolnego, praktycznie do końca czerwca, jednak pozostało jeszcze lipiec, sierpień, no i wrzesień, więc pomyślałam, że zrobię coś pożytecznego. Wpisałam w wyszukiwarkę; praca tymczasowa Bydgoszcz i rozpoczęłam poszukiwania.

Praca dla młodych w Bydgoszczy 

praca tymczasowa BydgoszczPodczas przeglądania portali, gdzie ogłaszają się pracodawcy można dostrzec najwięcej propozycji z call center. Jest to typowa praca, w której mało kto wytrzymuje dłużej niż dwa miesiące, więc następuje duża rotacja pracowników. Poszłam na rozmowę kwalifikacyjną ponieważ oferta była skonstruowana w taki sposób, że nawet się nie zorientowałam, że chodzi o dzwonienie do klientów. Kiedy jednak okazało się jak owa praca ma wyglądać podziękowałam i zaczęłam dalsze poszukiwania. Wspomniana praca tymczasowa Bydgoszcz to także często roznoszenie ulotek,czy też ciężka harówka na sklepowych magazynach. W końcu jednak trafiła mi się ciekawa oferta z jednego ze sklepów sportowych, znajdującego się niedaleko mojego domu. Było to dla mnie ważne ponieważ nie chciałam spędzać połowy dnia na dojazdach, dlatego ta opcja była idealna. Na szczęście nie wymagano nadzwyczajnego doświadczenia, a skoncentrowano się na chęci do pracy i ogólnym rozeznaniu w sporcie i użytkowanym sprzęcie.  

Szczęśliwie przez wiele lat uprawiałam niemalże profesjonalnie lekkoatletykę, więc nie miałam żadnego problemu z opisaniem kolejnym produktów, czym zaimponowałam pani kierowniczce. Warunki płacowe też były w porządku, więc od lipca mogłam zacząć pracę. Była to świetna decyzja, dzięki której trochę się usamodzielniłam i mogłam pojechać na wymarzone wakacje.

Top