Loading

Kobiety mają wiele sposobów na pozbycie się niechcianych włosków. Metody dzielą się na bolesne i bezbolesne oraz na takie, które są bardziej, lub mniej skuteczne. Wybór optymalnej metody, zależy od preferencji, wygody i możliwości finansowych. 

Najskuteczniejsza metoda na usunięcie zbędnego owłosienia 

wrocław laserowe usuwanie owłosieniaNiektórym kobietom nie przeszkadza codzienny rytuał golenia nóg jednorazową maszynką, ponieważ to szybka i łatwo dostępna metoda. Maszynkę kupimy za kilka złotych w każdej drogerii, czy sklepie kosmetycznym. Jeżeli jednak zależy nam na trwałym efekcie, którego nie trzeba będzie poprawiać każdego dnia, to lepsze jest skorzystanie z usługi świadczonej w mieście Wrocław laserowe usuwanie owłosienia jest tam bardzo popularnym zabiegiem. Każdego roku z takiej usługi korzysta kilka tysięcy kobiet i jest to tylko jedno miasto, a salony świadczące taki zabieg znajdują się w całym kraju. Laserowe usuwanie owłosienia jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne, dlatego też zyskało taką popularność. Kobiety przy użyciu lasera pozbywają się włosków z nóg, brzucha, rąk, okolic bikini i pod pachami. Laser stosowany w usuwaniu włosków działa niesamowicie precyzyjnie, aby ograniczyć do minimum naświetlanie skóry. Na zabieg trzeba przyjść z gładką skórą, ponieważ działanie lasera odbywa się głównie pod skórą, w cebulce. Jego skuteczność jest ponad dziewięćdziesięcio pięcio procentowa, więc nic dziwnego, że z każdym rokiem przybywa klientek. Zabieg laserowego usuwania włosów jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. 

Ceny zabiegów laserowego usuwania włosów zależą od depilowanego miejsca. Najtańsza jest depilacja pach ze względu na niedużą ilość włosów, natomiast najdroższa jest depilacja nóg. Cały zabieg może trwać od trzydziestu do nawet sześćdziesięciu pięciu minut. 

Top