Loading

Specjalizowałem się w remontach, jednak drugą dziedziną, w której dobrze się czułem to właśnie wynajmowanie samochodów, dlatego chcąc połączyć te dwa biznesy postanowiłem założyć firmę remontową, a obok wypożyczalnię samochodów dostawczych.

Proces wynajmu samochodów

Wypożyczalnia samochodów dostawczych gdańskZ racji tego, że z branżą remontową oraz budowlaną miałem dużo wspólnego postanowiłem właśnie, że swoją ofertę będę kierował głównie do firm, gdyż na pewno się z nimi dogadam i znajdziemy wspólny język. Dzięki temu moja wypożyczalnia samochodów dostawczych będzie mogła docierać do osób, które posiadają dość specyficzne zamówienia na pojazdy, na przykład na lawety, samochody – przyczepy, czy może vany i busy. Wszystkie pojazdy brałem w leasing, dzięki czemu płaciłem za nie niewielkie pieniądze, a dodatkowo zajmowałem się wszystkimi rzeczami serwisowymi, które są koniecznością z tego względu, że faktycznie klienci oczekują jak największego komfortu przy wynajmowaniu aut. Wypożyczalnia samochodów dostawczych gdańsk powinna jak dla mnie zadbać także o ubezpieczenie do każdego pojazdu. Dzięki temu wiem, że klient jedynym zadaniem, jakie ma to przyjść do mnie do firmy i porozmawiać na temat wynajmu samochodu, czy dowolnego innego pojazdu. Tym bardziej, że wypożyczalnia samochodów dostawczych musi posiadać samochody dobrej jakości. Często wdawał się w dyskusje na temat remontów z moimi klientami i oni wiedzieli, że mają we mnie oparcie i mogą także usłyszeć parę przydatnych informacji na temat prowadzenia biznesu.

Teraz po paru latach takiego czynnego prowadzenia firmy wiem, że dobra wypożyczalnia samochodów dostawczych na pewno znajdzie wielu klientów, którzy zainteresowani będą różnymi usługami. Wynajmowanie pojazdów dodatkowo nigdy nie było tak proste, jak w dzisiejszych czasach.

Top