Loading

Ślusarstwo to zawód a dawniej rzemiosło, w którego zakres wchodzi głównie ręczna obróbka metali na zimno, mająca na celu wykonywanie różnych przedmiotów metalowych, montaż jak i również naprawianie urządzeń technicznych.

Usługi ślusarskie oraz wymiana zamków

Ślusarz usługi ślusarskie bydgoszczzajmuje się dorabianiem kluczy, kodowaniem kluczy do samochodów, awaryjnym otwieraniem  aut oraz mieszkań i domów a także montażem wkładek i zamków. Dorabianie kluczy to proces mechaniczny, wykonywany na materiale, czyli surówce. Polega on na nacięciu tego materiału na maszynie i poddany dalszej obróbce. Gotowy wyrób jest odwzorowaniem klucza oryginalnego. Oczywiście klucz wzorcowy nie ulega uszkodzeniu ani zniekształceniu mechanicznemu. Każdy ślusarz w dzisiejszych czasach posiada najlepsze maszyny jakie są dostępne na rynku. Dzięki temu mamy pewność, że świadczone przez niego usługi są najwyższej jakości. To samo dotyczy dorabiania kluczy do samochodów wyposażonych w odpowiedni chip, który po włożeniu do stacyjki umożliwia odpalenie pojazdu. Zajmuje się on także otwieraniem samochodów oraz mieszkań. Pewnie większości z nas przydarzyła się sytuacja, w której zatrzasnęliśmy drzwi albo zamek odmówił nam posłuszeństwa i jedynym ratunkiem jest otwarcie mieszkania czy auta w sposób niekonwencjonalny. Po kradzieży czy utracie kluczy nie pozostaje nam nic innego jak wymienić zamek czy wkładkę. W dzisiejszych czasach usługi ślusarskie bydgoszcz to nie tylko dorabianie kluczy i otwieranie drzwi. Jak widzimy ta dziedzina bardzo się rozwinęła.

Jeśli więc mamy kłopot i nie możemy otworzyć swojego samochodu albo zostawiliśmy włączony silnik a drzwi się zatrzasnęły warto skorzystać z jego usług. To dotyczy również drzwi mieszkania czy domu jednorodzinnego. W przypadku kiedy złamie nam się klucz również możemy poprosić o pomoc ślusarza.

Top