Loading

Producenci bielizny coraz odważniej wychodzą na przeciw oczekiwaniom i potrzebom klientek, tworząc coraz wymyślniejsze rodzaje bielizn, które jednocześnie ma cechować zmysłowość i funkcjonalność. Jednym z tego rodzaju pomysłów jest strip panty, czyli rajstopy imitujące klasyczne pończochy. 

Rajstopy jako imitacja pończoch 

strip pantyPończochy to wynalazek, który pojawił się znacznie wcześniej niż popularne rajstopy. Pończochy kojarzone są z tzw. podwiązkami, a więc pasami, które mają utrzymywać je w miejscu i zapobiegać zsuwaniu się z uda. Obecnie pończochy z pasami są uznawane za mało wygodne i niepraktyczne, wobec tego znajdują swoje miejsce wśród bielizny erotycznej. Jednak największą wadą rajstop jest przede wszystkim szczelne okrywanie całego ciała od pasa w dół. Podczas ciepłych dni, a kiedy mamy obowiązek je założyć, to wybawieniem okazałyby się pończochy, które z drugiej strony mogłyby być niewygodne. I tutaj na przeciw oczekiwaniom na rynku pojawiły się strip panty, czyli rajstopy imitujące pończochy z paskami. Posiadają wycięcia w górnej części, imitując tym samym pończochy upięte paskami. Jest to swoisty kompromis między obydwoma rodzajami bielizny i z pewnością doceni go każda kobieta, która musi okryć swoje nogi w letnie upały. Co ważne, strip panty cechuje też niezwykła zmysłowość – górne wykończenia z koronki pozwalają wykorzystać je jako bieliznę intymną, która z pewnością zachwyci niejednego mężczyznę.

W przypadku bielizny wygoda powinna być głównym wyznacznikiem jej wyboru. Jednak zdarza się, że czasami musimy zdecydować się na rozwiązanie, które na pierwszy rzut oka wygląda na mało komfortowe. Jeśli tak jest, warto wcześniej sprawdzić, czy producenci nie zaskoczyli kolejnymi pomysłami, mającymi być kompromisem między wygodą i wyglądem, tak jak stało się w przypadku połączenia rajstop i pończoch. 

Top