Loading

 

Organizowałam w przyszłym miesiącu imprezę okolicznościowa. Miała to być rocznica naszego ślubu, była pierwsze z kolei. Wszystko miało być niemal identyczne jak w dzień ślubu, w tym liczba gości też prawie taka sama. Jedynie miejsce było inne, zaplanowaliśmy zrobić to w naszym ogrodzie, ponieważ chcieliśmy trochę ograniczyć koszty związane z tą imprezą.

Poprawiny w namiocie imprezowym od producenta

namioty imprezowe producentNasz budżet był w owym czasie dość mocno naciągnięty przez budowę domu oraz zakup nowego samochodu. Na początku zaplanowaliśmy imprezę pod gołym niebem. Jednakże, pogoda bywa kapryśna i nie mielibyśmy co zrobić z naszymi gośćmi w razie deszczu, czy zbyt dużego słońca. Impreza była zaplanowana na dwudziestego czwartego sierpnia. Pomyślałam, że muszę zakupić coś co będzie nas chroniło na czas imprezy przed pogodą, w tym celu w sieci na jednej z najbardziej popularnych wyszukiwarek wpisałam następującą frazę – namioty imprezowe producent. Chodziło mi o duży namiot dlatego też, musiał być od producenta chciałam jak najbardziej ograniczyć koszty. Znalazłam firmę produkującą takie namioty imprezowe niedaleko mojego domu, postanowiłam pojechać i zobaczyć je najpierw na żywo. Na miejscu poznałam wiele typów materiałów, z których takie namioty dedykowane do większych imprez plenerowych są szyte. Generalnie materiał  miał tutaj bardzo duże znaczenie, wpływaj na jakość tkaniny a tym samym żywotnością naszego namiotu. Było również bardzo dużo modeli oraz kolorów do wyboru – każdy z pewnością znalazłby tutaj coś dla siebie.

Ostatecznie zdecydowałam się na średni model na planie prostokąta. Wybrałam jeden z najlepszych materiałów, do tego bardzo mocne liny. Kolor zdecydowanie złoty, dodatkowo poprosiliśmy o napisy w formie naszych imion na namiocie.

 

Top