Loading

Jestem fanem gadżetów elektronicznych, więc co jakiś czas kupuję nowości elektroniczne, które pojawiają się w sklepach. Jednym z moich najlepszych zakupów była domowa kamera Xiaomi, z której korzystam już od ponad roku. Jest to sprzęt niezwykle nowoczesny, który pozwala mi na nadzorowanie tego, co dzieje się w domu pod moją nieobecność.

Kamera Xiaomi to małe, ale profesjonalne urządzenie

kamera xiaomi mi homePraktycznie codziennie czytać o nowościach na rynku elektroniki. Przeglądając nowości w jednym z moich ulubionych sklepów, trafiłem na kamerę Xiaomi, która bardzo szybko zainteresowały mnie jej dane techniczne i bardzo okazyjna cena. Przede wszystkim xiaomi mi home kamera posiada kilka trybów pracy. Dobrze rejestruje to ci dzieje się na ganku mojego domu nawet w nocy. Jestem naprawdę zaskoczony jakością wideo, jaką można uzyskać taką małą kamerą. Po zainstalowaniu specjalnej aplikacji mogę podglądać obraz kamery na bieżąco. Aplikacja stworzona przez Xiaomi działo bardzo płynnie. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest to, że z poziomu aplikacji mogę sterować kamerą, która znajduje się na zewnątrz domu. Mogę ruszać nią w lewo i prawo oraz w górę i dół. Dzięki temu mogę szybko reagować, jeżeli zauważę coś niepokojącego. W ciągu kilku następnych tygodni zamierzam kupić dwie, może trzy kolejne sztuki tego sprzętu, tak by móc monitorować to, co dzieje się w innych miejscach koło naszego domu.

Możliwość obserwowania tego, co dzieje się w domu w czasie rzeczywistym, jest dla mnie bardzo ważna. Mieszkamy na wsi, daleko od zabudowań, więc korzystanie z kamery Xiaomi Mi Home daje mi poczucie bezpieczeństwa. Jest to naprawdę dobra kamera, a kupiłem ją za trochę ponad 200 złotych. W przypadku innych firm, w takiej cenie dostałbym sprzęt, który ledwo działa.

Top