Loading

Producenci oferują szereg produktów z modułami liniowymi, w tym pakiety napędów i zestawy do montażu silnika, aby spełnić wymagania dotyczące obciążenia i długości jazdy. Moduł liniowy z napędem z paskiem zębatym najlepiej służy do bardzo powtarzalnych aplikacji z krótkimi czasami cyklu i wymaganiami dotyczącymi precyzji.

Precyzyjny moduł liniowy

moduły linioweCzęsto można spotkać kompletny zespół z podłączeniem do pożądanego napędu lub jako całkowicie spersonalizowany moduł z napędem, silnikiem i sterownikiem. moduły liniowe są nie tylko idealne do ręcznej regulacji formatu, ale mogą być również wyposażone w silnik do regulacji elektrycznej. Miniaturowe moduły charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do wydajności i doskonale nadają się do zastosowań w przemyśle spożywczym i opakowaniowym, medycynie, transporcie materiałów, półprzewodnikach i przemyśle motoryzacyjnym. Idealnie nadają się do zastosowań bramowych, kompletacji i załadunku, załadunku / rozładunku, montażu, pozycjonowania i kontroli. Miniaturowe moduły mają jednopunktową konstrukcję smarowania, która skraca czas konserwacji i koszty, a długości można określić od 250 mm do 2500 mm w zależności od napędu. Moduły liniowe są prowadzone przez liniowe łożyska kulkowe i zespoły prowadnic lub są prowadzone w systemach prowadzenia rolek gąsienic. Funkcja napędu realizowana jest za pomocą napędu kulowego, paska zębatego lub napędu bezpośredniego (silnik liniowy). Nowa generacja modułów liniowych o nowych funkcjonalnościach, spełniają trudniejsze wymagania dotyczące budowy maszyn.

Te moduły liniowe to precyzyjne, gotowe do instalacji systemy prowadnic o wysokiej wydajności i kompaktowych wymiarach. Standardowe urządzenia peryferyjne obejmują części dodatkowe do serwosilników, odpowiednie regulatory i elementy sterujące.

Top