Loading

 

Chociaż dodatki do stylizacji wydają się być domeną kobiet, mężczyźni wcale nie muszą pozostawać w tyle. Dobrze dobrane ozdoby do codziennego stroju mogą sprawić, że będzie on o wiele ciekawszy. Warto o to odpowiednio zadbać, aby móc każdego dnia prezentować swój indywidualny styl, podkreślony dodatkami.

Drewniany zegarek – praktyczny męski dodatek

zegarek drewniany męskiNajczęściej wybieranym przez mężczyzn dodatkiem jest oczywiście zegarek. Swoją popularność czasomierze zawdzięczają temu, że są nie tylko bardzo ładne, ale przede wszystkim praktyczne. Jeżeli chce się w jakiś sposób wyróżnić dzięki ciekawemu dodatkowi, warto się zastanowić nad takim, który będzie przyciągał wzrok. Taki z pewnością jest zegarek drewniany męski. Drewno okazało się rewelacyjnym materiałem do produkcji czasomierzy – są one nie tylko niezwykle stylowe, ale również o wiele lżejsze od tradycyjnych zegarków, dzięki czemu bardzo wygodnie się je nosi na nadgarstku. Zegarki z drewna mogą mieć bardzo różne kolory, które zależą od gatunku drzewa, jaki został wykorzystany do produkcji. Poza tym możemy także wybrać pasek – może być wykonany na przykład z nylonu albo naturalnej skóry. Można również znaleźć takie modele, które posiadają bransolety wykonane również z drewnianych elementów, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo ciekawie, szczególnie jeżeli połączymy różnokolorowe drewno.

Zegarek wykonany z drewna to doskonały pomysł nie tylko dla miłośników natury, ale również dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą się ubierać modnie oraz stylowo. Takie zegarki stanowią wyjątkowo ciekawe urozmaicenie stylizacji nie tylko codziennej, ale również bardziej eleganckiej. Warto jednak dobrze przemyśleć dobór estetyki czasomierza do tego, czy chcemy nosić go na co dzień, czy jedynie na specjalne okazje.

 

Top