Loading

 

Do każdego zlecenia zawsze bardzo uważnie się przygotowywałem. Brałem pod uwagę różne ewentualności i dzięki temu nigdy nie dałem się zaskoczyć. Działałem bardzo profesjonalnie i byłem cenionym elektrykiem, z którym właściwie każdy klient chciał współpracować.

Internetowe zakupy w hurtowni elektrycznej

hurtownia elektryczna onlineOstatnio jednak byłem za bardzo rozproszony i kompletnie zapomniałem o łącznikach instalacyjnych. Nie chodziło o to, że ich ze sobą nie zabrałem jadąc na zlecenie. Zapomniałem ich kupić. Musiałem szybko działać a w pobliżu nie było żadnego sklepu z łącznikami. Na myśl od razu przyszła mi hurtownia elektryczna online, w której nie raz robiłem zakupy. Mieli tam bardzo duży wybór a realizacja zamówienia trwała nie dłużej jak dwanaście godzin. Miałem sporo zajęcia u klienta i na łączniki mogłem poczekać nawet dwa dni. Zajrzałem więc do tej hurtowni i się zalogowałem na swoje konto. Byłem stałym klientem, który często robił w tej hurtowni zakupy, dlatego też przysługiwało mi z tego tytułu wiele interesujących promocji. Poza łącznikami instalacyjnymi kupiłem jeszcze złącza wtykowe i osprzęt siłowy. Kiedy zapłaciłem za zakupy, to wróciłem do pracy. Po piętnastu minutach otrzymałem powiadomienie SMS z hurtowni elektrycznej z informacją, że moje zamówienie zostało skompletowane i zostanie przekazane do wysyłki jeszcze tego samego dnia. Dlatego właśnie doceniałem zakupy w tej hurtowni. Działano tam szybko i sprawnie a dla takiego klienta jak ja, było to przecież najważniejsze.

Zlecenie udało mi się wykonać w wyznaczonym terminie i nie miałem żadnego opóźnienia. Już następnego dnia rano otrzymałem zamówienie z hurtowni i mogłem pracować dalej. Od teraz zamierzam tylko w taki sposób wszystko kupować, ponieważ jest to wygodne rozwiązanie.

 

Top