Loading

Wybudowałam dom razem ze swoim mężem. Generalnie trwało to stosunkowo długo, jednakże warto było czekać tak długo okres czasu. Musieliśmy czekać około trzech lat do ukończenia wszystkich prac. Zrobiliśmy małą przerwę w trakcie budowy, ponieważ musieliśmy wyjechać zagranicę do pracy, dorobić trochę do budowy naszego domu.

Które krzesła z pikowaniem wybraliśmy do jadalni?

najlepsze krzesło pikowane z kołatkąPo dokonaniu wykończeń nadszedł wreszcie najlepszy czas – czyli dokonywanie meblowania naszego domu oraz kupowanie dodatków. Bardzo lubię temat projektowania wnętrz, sama się tym zajęłam w wielu przypadkach podczas pomocy moim znajomym oraz członkom rodziny, którzy byli bardzo zadowoleni z metamorfozy mieszkań. Zdecydowałam się, iż będę również aranżować moje wnętrza. Plan był generalnie taki, iż urządzamy po jednym pomieszczeniu na czas, trochę musieliśmy się bowiem liczyć z kosztami. Na sam początek wybrałam naszą jadalnię. Z racji tego, iż nasz dom był bardzo duży mogliśmy sobie pozwolić na osobną kuchnię i jadalnie, co było bardzo miłym akcentem. W jadalni na pierwszym planie mamy stół oraz krzesła, cała reszta to tylko gra dodatków. Najpierw wybrałam najlepsze krzesło pikowane z kołatką. Wpasowało się ono idealnie w mój projekt i zamysł tego jak ma wyglądać jadalnia moich marzeń. Krzesło miało bardzo bogatą tapicerkę, pikowaną z małymi ozdobnymi diamencikami. Wybrałam krzesła w kolorze białego drewna, tapicerka natomiast miała kolor butelkowej zieleni. Do tego cudowna kołatka nadająca im charakteru w kolorze miedzianym. Kołatka była duża i ciężka.

Zamówiłam dwadzieścia cztery takie pikowane krzesła z kołatkami z tyłu i ozdobnymi białymi nogami z drewna. Do tego dopasowałam wielki dębowy stół, również pomalowany cały na biało. Stół został zamówiony w formie koła.

Top