Loading

Nigdy nie sądziłem, że będę pracował jako jakiś handlowiec. To nie było zajęcie dla mnie a w ogóle to nie lubiłem sprzedawać. Wszystko się zmieniło jak poznałem Jana, który ma własną firmę i poszukiwał przedstawiciela. Wyjaśnił mi na czym ta praca polega.

Dzięki profesjonalnym środkom czystości w hotelu będzie idealnie

polecane profesjonalne środki czystości dla hoteliZdecydowałem się u niego pracować. Ustaliliśmy, że mam się sprawdzić i jak będzie ok to zostanę. Spodobało mi się i pracuję już kilka miesięcy. Podoba mi się tutaj, ponieważ nie muszę pozyskiwać klientów. Robi to dziewczyna, która od razu umawia mi spotkania. Klient się mnie spodziewa i wizyta u niego wygląda przyjemnie. Teraz Olka załatwiła mi niezły kontakt z klientem, którego zainteresowały nasze polecane profesjonalne środki czystości dla hoteli. Facet ma kilka hoteli w całym kraju i miałem świadomość, że jak go przekonam do współpracy to firma nieźle na tym zarobi. Olka umówiła mnie na piątek rano. Rozmawiałem z właścicielem hoteli prawie trzy godziny. Było to długie spotkanie, ale mam nadzieję, że efektywne. Dałem mu nawet próbki naszych produktów, by mógł sprawdzić ich skuteczność. Ma się do mnie odezwać. Dałem mu czas do końca następnego tygodnia. Nie chcę wypuścić z rąk tak dużego klienta. Sam się do mnie odezwał i powiedział, że nasze polecane profesjonalne środki czystości dla hoteli są doskonałe a w jego hotelu jest idealnie czysto. Wypróbował wszystkiego i koniecznie chce z nami podpisać umowę współpracy. Udało mi się dopiąć swego i jest to mój wielki sukces.

Olka także zgarnęła niezłą prowizję od tego klienta. Jej wkład w to wszystko jest ogromny, ponieważ gdyby nie ona to pewnie bym do niego nie pojechał. Szef nawet zorganizował imprezę z okazji tak dużego sukcesu. Dobrze, ze tutaj pracuję.

Top