Loading

Kiedy urodziłam córkę przez długi czas używałam fotelika samochodowego, który dostałam „w spadku” od swojej siostry. Po kilkunastu miesiącach nadszedł jednak czas by kupić dla córki jej własny fotelik, który będzie w stu procentach wybrany pod jej potrzeby. Po dość długich poszukiwaniach wybrałam fotelik samochodowy firmy Babysafe. 

Wśród fotelików samochodowych Mastiff to świetny wybór

babysafe mastiffPrzeczytałam bardzo dużo opinii o różnych firmach produkujących foteliki i Babysafe wydały mi się najlepszym wyborem. Jest to sprzęt, który ceniony jest za wysoką jakość wykonania i gwarancję solidności. A to wszystko w bardzo korzystnej cenie, przez co nie trzeba za dobry sprzęt przepłacać. Firma ta produkuje różne modele fotelików, a ja zdecydowałam się na Babysafe Mastiff, ponieważ fotelik ten spełnia wszystkie moje oczekiwania. Przede wszystkim jest to fotelik, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku od trzech do nawet dwunastu lat. Moja córka ma teraz cztery latka, a więc fotelik samochodowy, który kupiłam jest dla niej idealny. Fotelik ten jest bardzo bezpieczny i komfortowy – siedzisko jest dość szerokie i pokryte specjalną miękką tapicerką. To by córka była bezpieczna jest sprawą kluczową, a Babysafe Mastiff posiada specjalny system ochrony bocznej, który jest niesamowicie innowacyjny. Bardzo fajną opcją jest regulowany zagłówek.

Foteliki samochodowe marki Babysafe nie bez powodu są bardzo popularne wśród rodziców. Mogłam się przekonać o tym sama, a więc zdecydowanie również polecam tę firmę. Model fotelika, który kupiłam sprawdza się naprawdę dobrze. Córka używa go już ponad rok i fotelik nadal jest w świetnym stanie. Jest to bardzo dizajnerski model, który jednocześnie też zapewnia dziecku bezpieczeństwo i wygodę w czasie jazdy.

Top