Loading

Jeśli dużo jeździsz samochodem lub po prostu masz dzieci, które strasznie nudzą się podczas podróży musisz orientować się, gdzie tanio wyczyścisz tapicerkę. We Wrocławiu jest zakład, który czyści tapicerkę od podstaw, tak, że wygląda ona w ten sam sposób, jak po wyjechaniu pojazdu z salonu. Specjaliści pozbywają się wielu rodzajów zabrudzeń, nawet tych, które na pierwszy rzut oka nie są do wyczyszczenia.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

czyszczenie tapicerki samochodowej wrocławJeśli chcesz poprawić wygląd pojazdu możesz zrobić dużo. Jednym ze sposobów jest dokładne czyszczenie tapicerki samochodowej Wrocław to dobry wybór, ponieważ są tam fachowcy, którzy mają doświadczenie zarówno w tapicerowaniu, jak i renowacji tapicerki. Czyszczenie składa się miedzy innymi z rozpoznania rodzajów plam. Do wykonania zabiegu czyszczącego wykorzystuje się dużo preparatów chemicznych. Każdy z nich jest inny, dlatego wiedza fachowa na ich temat to podstawa. Wyczyścisz zarówno zżółkniałą tapicerkę (chociażby od dymu tytoniowego), zabrudzenia po kawie, a nawet farbie i oleju. Często stosuje się podciśnienie, aby wywabić wszystkie plamy. Tapicerka jest również konserwowana za pomocą wosku tapicerskiego. Po jego zastosowaniu bardzo trudno jest ponownie poplamić ten materiał przez co najmniej rok. Elementy, które nie są do przeczyszczenia po prostu można wymienić u tych specjalistów. Niewielkie kawałki będą w cenie za usługę.

Ogółem bardzo opłaca się raz na jakiś czas przeczyścić lub chociaż odświeżyć tapicerkę, ponieważ poczujesz się, jakby Twój pojazd dopiero opuścił salon. Wielu kierowców już się o tym przekonało, nawet kierowcy samochodów dostawczych, którzy w trasie spędzają bardzo dużo swojego życia. Całe czyszczenie trwa mniej więcej sześć godzin, ale praca prowadzona jest na trzy zmiany, dlatego nie będziesz długo czekać.

Top