Loading

bramy rolowane producentProwadzę bardzo dużą firmę transportową od wielu lat. Będzie to już około dwudziestu siedmiu lat, jak jestem na rynku. W tym czasie udało mi się wprowadzić bardzo dużo udogodnień w każdym aspekcie mojej pracy. Dalej się rozwijam. Jest to firma rodzinna, która przechodzi u nas z pokolenia na pokolenie. Teraz ja jestem szefem.

Jaką bramę rolowaną wybrałam dla mojej działalności

Za mojej długoletniej kadencji między innymi udało mi się wybudować nowe, super nowoczesne magazyny, które zostały ulokowane za miastem. Pochodzę i pracuję od samego początku w województwie małopolskim, w okolicach Krakowa, dokładniej sprawę ujmując. Postanowiłam wraz z budową nowych magazynów wprowadzić bardzo dużo udogodnień, tak aby nasza praca była jeszcze bardziej miła i przyjemna, a przede wszystkim żeby była lżejsza. Pierwszą rzeczą, która wydała mi się niezbędna były nowe bramy. Wybrałam spośród wielu – bramy rolowane. Wydały mi się ona najbardziej dla nas odpowiednie, chciałam żeby była z pewnością pełno automatyczne, ponieważ miało to wpłynąć bezpośrednio na wydajność w moim zakładzie. Wszak w zimie, takie bramy otwieramy tylko i wyłącznie w czasie załadunku i rozładunku. Czyli generalnie będą one otwierane kilkadziesiąt razy w ciągu dnia, przy bramach, która trzeba otwierać siłą mięśni sprawa bardzo by wszystko wydłużyła. W celu znalezienia bram wpisałam w najbardziej popularną wyszukiwarkę następującą frazę – bramy rolowane producent. Znalazłam bardzo dużo wyników.

Wybrałam producenta blisko mojej firmy tak, aby zobaczyć wszystko osobiście. W sumie zamówiłam piętnaście takich rolowanych bardzo dużych, robionych na zamówienie bram, w pełni automatycznych. Ze względu na duże zamówienie dostałam spory rabat oraz bardzo dobrą gwarancję na moje nowe bramy. 

Top